Cennik


Wymiana klocków hamulcowych 50 zł
układ hamulcowy  układ hamulcowy

Zużyte klocki i tarcze mają znacznie mniejszą grubość, przez co spada zdolność do odprowadzania ciepła, a to powoduje niebezpieczeństwo szybszego przegrzania układu. Ponadto mała grubość okładziny powoduje nagrzewanie się płynu hamulcowego, przez co istnieje niebezpieczeństwo jego zagotowania.

Napełnienie klimatyzacji 160 zł
wyważanieklimatyzacja

Klimatyzator samochodowy traci 75% swojej wydajności chłodzenia powietrza, gdy w układzie krąży połowa wymaganej ilości czynnika chłodzącego. W ciągu jednego roku poprzez przewody i złącza z układu ubywa 10-15%  czynnika.

Diagnostyka komputerowa silnika 50 zł

Nowoczesne samochody cechuje bardzo złożona budowa silnika. Silniki takie charakteryzują się zwiększoną wydolnością paliwa i zmniejszoną produkcją zanieczyszczeń. Sterowane są przez układ komputerowy. Jeśli zauważysz nieprawidłowości w działaniu swojego silnika, skorzystaj z pomocy warsztatu, który przygotowany jest do serwisowania samochodów z układem komputerowym.

Wymiana oleju w silniku 20 zł

Olej ulega zanieczyszczeniu w trakcie regularnej i długotrwałej jazdy samochodem. Traci on wtedy swoje parametry i niedostatecznie dobrze chroni silnik. Pamiętaj, ze regularna wymiana oleju jest niezwykle istotna ze względu na osiągi silnika i jego dobre funkcjonowanie przez wiele lat.